KONTAKTY

Koordinátor Národního konventu o EU

Koordinátor Národního konventu o EU

Leon Tóth
toth.leon@vlada.cz
Tel.: +420 224 002 067
Mobil: +420 727 902 006

Je studentem Univerzity Karlovy v Praze, kde studuje magisterský obor Právo a právní věda. Zajímá ho oblast mezinárodních vztahů, především pak fungování nadnárodních institucí. V minulosti vedl organizační týmy studentských konferencí a podílel se na realizaci modelových zasedání s mezinárodní účastí. Absolvoval několik odborných stáží se zaměřením na EU. V současné době také spolupořádá projekty se zaměřením na vzdělávání o evropských tématech anebo rozvoj aktivního občanství. Ve svém volném čase se věnuje historii, sportům všeho druhu či rešeršní činnosti pro advokátní kancelář.

PR Koordinátorka Národního konventu o EU

PR Koordinátorka Národního konventu o EU

Bc. Kristýna Bartáková
bartakova.kristyna@vlada.cz
Tel.: +420 224 002 064
Mobil: +420 727 902 007

Je studentkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, oboru Teritoriální studia se zaměřením Severoamerická studia. Specializuje se na genderová studia, především na (anti)feminismus v USA v 2. polovině 20. století. Zároveň se věnuje oblasti evropských a mezinárodních vztahů, skrze svůj druhý obor Politologie na téže univerzitě. Absolvovala řadu odborných stáží, včetně té na Odboru komunikace o evropských záležitostech na Úřadu vlády ČR. Je vášnivou cestovatelkou a fanynkou žánru true crime.

UDÁLOSTI

Čvc
1
Předsednictví v Radě EU
1. července | 08:00 - 31. prosince | 17:00
Všechny členské státy Evropské unie se pravidelně na rotační bázi střídají v…
Říj
20
Výtvarná soutěž pro ZŠ – Vysněná cesta po Evropě
20. října - 15. prosince
Pro žáky základních škol Ústeckého kraje jsme připravili výtvarnou soutěž o ceny na téma "Vysněná cesta po Evropě". Nakreslete svou vysněnou cestu po Evropě a přeneste svůj cestovní sen na papír.
Lis
1
Česká stopa v Evropě (výstava)
1. listopadu - 30. listopadu
Eurocentrum Pardubice a informační středisko Europe Direct Pardubice Vás srdečně zvou na výstavu nejzdařilejších soutěžních snímků letní fotosoutěže Česká stopa v Evropě!

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Facebook
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zobrazit více

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.