KONTAKTY

Koordinátor Národního konventu o EU

Koordinátor Národního konventu o EU

Leon Tóth
toth.leon@vlada.cz
Tel.: +420 224 002 067
Mobil: +420 727 902 006

Je studentem Univerzity Karlovy v Praze, kde studuje magisterský obor Právo a právní věda. Zajímá ho oblast mezinárodních vztahů, především pak fungování nadnárodních institucí. V minulosti vedl organizační týmy studentských konferencí a podílel se na realizaci modelových zasedání s mezinárodní účastí. Absolvoval několik odborných stáží se zaměřením na EU. V současné době také spolupořádá projekty se zaměřením na vzdělávání o evropských tématech anebo rozvoj aktivního občanství. Ve svém volném čase se věnuje historii, sportům všeho druhu či rešeršní činnosti pro advokátní kancelář.

PR Koordinátorka Národního konventu o EU

PR Koordinátorka Národního konventu o EU

Bc. Kristýna Bartáková
bartakova.kristyna@vlada.cz
Tel.: +420 224 002 064
Mobil: +420 727 902 007

Je studentkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, oboru Teritoriální studia se zaměřením Severoamerická studia. Specializuje se na genderová studia, především na (anti)feminismus v USA v 2. polovině 20. století. Zároveň se věnuje oblasti evropských a mezinárodních vztahů, skrze svůj druhý obor Politologie na téže univerzitě. Absolvovala řadu odborných stáží, včetně té na Odboru komunikace o evropských záležitostech na Úřadu vlády ČR. Je vášnivou cestovatelkou a fanynkou žánru true crime.

UDÁLOSTI

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Facebook
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Máme za sebou další úspěšný kulatý stůl. Již 3. června se budeme věnovat závěrům a implementaci výstupů #kobe. Zatím si však můžete přečíst zajímavé postřehy z diskuze z pera našich stážistek.

Děkujeme garantovi stolu Institut pro politiku a společnos a moderátorovi Romanu Mácovi. Dále děkujeme prezentujícím stanovisek a aktivním diskutujícím.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit více

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.